Nasi partnerzy


Nowe pozycje książkowe w naszej biblioteczce

Zgodnie z obietnicą powiększa się zbiór publikacji w naszej elektronicznej biblioteczce. Zapraszamy do zakładki "Publikacje" celem zapoznania się z aktualnościami. Obecnie prezentujemy trzy nowe pozycje jakie pojawiły się w naszych zbiorach.

Dzięki uprzejmości autora opracowania a naszego przyjaciela Marka Dąbrowskiego możemy udostępnić książkę o Szkole Podoficerskiej Wojsk Lądowych, która funkcjonowała w latach 2004 - 2010 w Zegrzu i szkoliła przyszłych podoficerów łącznościowców i informatyków. "Tradycje i współczesność SPWL Zegrze" została wydana w roku 2010.

Kolejna pozycja to opracowanie o patronie Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu gen. bryg. Heliodorze Cepie. Autorem wydanej w roku 2014 publikacji jest nasz kolega Mirosław Pakuła.

Książka "25 Pułk Łączności - zarys historii" ukazała się w roku 1994 w Białymstoku. Napisana została przez dwóch oficerów ówczesnych żołnierzy pułku. Przedstawia zarys historii, rozmowy z dowódcami oraz obsadę kadrową jednej z najważniejszych w tamtym czasie jednostek Wojsk Łączności.Design i administracja :: Karol Grajczyk :: minimogu@gmail.com