Komunikat nr 31

Dziś ukazał się najnowszy numer Komunikatu ŚZPŻŁ, a jest to już 31. w historii wydawnictwa. Kolejny numer, który cieszy swoją objętością i zawartością. Coraz więcej ciekawych artykułów i coraz więcej ich autorów.

Najnowszy numer tradycyjnie otwiera artykuł prezesa Zarządu Głównego ŚZPŻŁ gen. bryg. Edmunda Smakulskiego podsumowujący okres działalności Związku od momentu wydania poprzedniego numeru Komunikatu. Następnie prezesi przedstawiają działalność poszczególnych oddziałów za ostatni okres. Po raz pierwszy pojawia sie artykuł prezesa Oddziału Białystok, najmłodszego w naszym Związku.

W Komunikacie znajdziemy jak zwykle wiele ciekawych artykułów. Między innymi artykuł Emila Suski o ostatnim (?) łącznościowcu września '39, czy artykuł Iwony Banaszek o maszynach szyfrujących II wojny światowej. Swoją genezę powstania prezentuje Stowarzyszenie Historyczne im. 10PP z Łowicza, które od ubiegłego roku współpracuje z O/Zegrze. Jest jeszcze wiele innych ciekawych artykułów, wśród których każdy znajdzie coś interesującego dla siebie

Wersja elektroniczna Komunikatu dostępna będzie w zakładce "Publikacje" na stronie internetowej ŚZPŻŁ www.szpzl.pl.

Kolejny przewidziany jest do wydania po VIII Walnym Zjeździe Delegatów Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności na jesieni br.

Zapraszamy do lektury.

(Kliknij na zdjęcia aby powiększyć)


Design i administracja :: Karol Grajczyk :: minimogu@gmail.com