Komunikat nr 30

Właśnie światło dzienne ujrzał najnowszy Komunikat Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności. Komunikaty są wydawana od początku istnienia Związku raz lub dwa razy w roku. W ostatnich latach regularnie ukazują się dwa numery. Jest to między innymi zasługą autorów, którzy regularnie nadsyłają swoje artykuły. Obecny jest już Komunikatem nr 30 i jest jednym z największych pod względem objętości.

Znajdziemy w nim wiele ciekawych artykułów. Tradycyjnie są relacje z bieżącej działalności poszczególnych Oddziałów Związku. Są też pierwsze artykuły z najmłodszego oddziału jakim jest Oddział Białobrzegi. Jest kilka artykułów powstałych z okazji 95. lecia szkolenia kadr łączności w Zegrzu, w tym artykuł o wystawie w Muzeum Historycznym w Legionowie. Możemy zapoznać się z ewolucją wozów dowodzenia na przestrzeni dziesięcioleci. Bardzo ciekawy jest artykuł na temat łączności specjalnej, o której w Komunikatach napisano bodajże po raz pierwszy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Komunikat nr 30 w wersji elektronicznej znajdziemy na naszej stronie internetowej w zakładce "Publikacje". Znajdziemy tam również wcześniejsze wydania Komunikatów oraz innych publikacji Związku.

Zapraszamy do lektury.

(Kliknij na zdjęcia aby powiększyć)


Design i administracja :: Karol Grajczyk :: minimogu@gmail.com