:: Aktualności    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Dołącz do nas !


Dołącz do Nas !!!


Jeśli chcielibyście wstąpić w szeregi Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności to znajdziecie poniżej kilka ważnych informacji:

  1. Do Związku mogą należeć czynni oraz byli żołnierze korpusu łączności i informatyki, członkowie ich rodzin a ponadto WSZYSTKIE inne osoby którym bliskie są idee łączności wojskowej;
  2. Zapoznaj się ze Statutem Związku, który znajdziesz na naszej stronie internetowej;
  3. Jeśli zgadzasz się z jego zapisami to pozostaje dopełnić formalności wypełniając deklarację członkowską (strona 1, strona 2). Jeśli masz wątpliwości i pytania to skontaktuj się z nami celem ich wyjaśnienia - kanały kontaktu znajdują się na naszej stronie internetowej (Kontakt)
  4. Jeśli jesteś zdecydowany to również skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz kilka zdań o sobie drogą mailową.
  5. Wydrukuj i wypełnij deklarację członkowską (strona 1, strona 2) a następnie prześlij ją pocztą tradycyjną lub elektroniczną (nie zapomnij o fotografii) na adres oddziału do którego chcesz należeć.
  6. Czekaj na kontakt z naszej strony z informacją o decyzji Zarządu Oddziału w sprawie przyjęcia w poczet członków Związku.
  7. Pamiętaj, że jak w każdym stowarzyszeniu obowiązują nas składki członkowskie. Obecnie wynoszą one 36 złotych/rok.
  8. Aktywnie działaj w strukturach oddziału do którego należysz !
  9. Jeśli chcecie stworzyć nowy, własny oddział to pamiętajcie że do jego utworzenia potrzeba minimum 5 członków Związku.
Design i administracja: Karol Grajczyk