:: Aktualności    2024    2023    2022    2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Dołącz do nas !Spotkanie wielkanocne w CSŁiI

20 marca w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki odbyło się spotkanie wielkanocne.

    

    

Pierwsze zebranie członków Oddziału w 2024 roku

7 marca odbyło się kolejne a pierwsze w tym roku zebranie członków Oddziału Zegrze.

    

    

Stowarzyszeni cz. III

Ukazała się najnowsza III część książki "Stowarzyszeni w Światowym Związku Polskich Żołnierzy Łączności". Suplement zawiera m.in. 63 biogramy Koleżanek i Kolegów, którzy w ostatnim okresie wstąpili w nasze szeregi lub nie zdecydowali się wcześniej na taki krok jak zaprezentowanie swojej osoby. Autorem opracowania jest Kolega Jan Kowalski z Oddziału Sieradz.

    

    

32 Finał WOŚP już za nami

Po kilku latach przerwy spowodowanej pandemią ponownie zagraliśmy w lokalnym Finale WOŚP. Tym razem po jeszcze dłuższej przerwie powróciliśmy do Jadwisina. Nasze stoisko jak zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem.

    

    

"Ważniejsza od armat"

Z największą przyjemnością informujemy o zakończeniu prac nad filmem "Polskie wynalazki - ważniejsza od armat". Naszym zdaniem jest to pierwszy profesjonalny film poświęcony tematyce historii łączności wojskowej jaki powstał w ostatnich dziesięcioleciach w Polsce.

    

    


Design i administracja: Karol Grajczyk