:: Aktualności    2023    2022    2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Dołącz do nas !


Początek weekendu w Forcie Małym

29 kwietnia ponownie zawitaliśmy do Fortu Małego inaugurując "długi weekend" w plenerze. Tym razem grupa była dość niewielka więc zwiedzanie odbywało się w komfortowych warunkach. Wiosenna zieleń dodawała uroku temu miejscu.

Tradycyjnie przewodnikiem był nasz Kolega Mirek Pakuła. Mimo małej grupy zainteresowanie obiektem było duże i czas przewidziany na zwiedzanie z godziny wydłużył się o ponad połowę. Wszyscy uczestnicy dzisiejszego zwiedzania otrzymali od organizatorów kartki pocztowe z motywem Fortu Dużego (kartki zostały zamówione po ostatniej sesji fotograficznej podczas wizyty w Umocnieniu Dużym).

Po raz kolejny miło zaskoczył nas nasz sympatyk Pan Piotr Paczkowski, który już w trakcie zwiedzania dostarczył nam duży pakiet "magnesów" (ich producent) z motywem Fortu Małego (wszystkie motywy, które znalazły się na magnesach powstały ze zdjęć z naszego profilu). Tym razem wystarczyło dla wszystkich. Panie Piotrze po raz kolejny serdecznie dziękujemy.
Design: Karol Grajczyk