:: Aktualności    2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Dołącz do nas !10 lat oddziału Bydgoszcz

W dniu 9 marca przypada 10. rocznica powstania Oddziału Bydgoszcz.

W związku z Jubileuszem 10. lecia Oddziału Bydgoszcz w imieniu członków Oddziału Zegrze składam najserdeczniejsze życzenia dalszych sukcesów w działalności związkowej, realizacji zakładanych celów oraz satysfakcji z codziennej działalności.

    

    

Statuetka ŚZPŻŁ

Statuetka Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności jest pozastatutową formą wyróżnienia. Statuetkę mogą otrzymać: instytucje, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju naszego Stowarzyszenia oraz utrwalania i upamiętniania historii i tradycji Wojsk Łączności i Informatyki, komórki organizacyjne Związku, a w szczególnych wypadkach osoby indywidualne.

    

    

Pobiegli "Wilczym Tropem"

Dwaj nasi Koledzy z Oddziału Grzegorz Klose i Rafał Magoń wzięli udział w biegu "Wilczym Tropem" mającym na celu uczczenie "żołnierzy wyklętych". Bieg na dystansie 1963 metrów odbył się w dniu 1 marca 2021 roku. Obaj są czynnymi żołnierzami w 5 pułku chemicznym w Tarnowskich Górach.

    

    

Czekając na normalność

Czekając na złagodzenie obostrzeń nie zasypujemy "gruszek w popiele". Liczymy, że prędzej czy później nastąpi złagodzenie ograniczeń i będzie możliwość organizowania imprez plenerowych oraz zgromadzeń. Dlatego też już teraz przygotowujemy się do tego momentu. Jednym z elementów jest przygotowanie nowych gadżetów, którymi będziemy sie dzielić podczas wydarzeń z naszym udziałem.

    

    

29. finał za nami

Po raz kolejny zagraliśmy w finale WOŚP. Niestety ze względu na pandemię i ograniczenia z tym związane ograniczyliśmy się do aukcji internetowych. Nasze gadżety cieszyły się sporym zainteresowaniem. Chyba już tradycyjnie największym "wzięciem" cieszyły się nasze zegrzyńskie miśki - łącznościowcy.

    

    

Dziękujemy za życzenia

Kończy się okres świąteczno-noworoczny. W związku z tym w imieniu wszystkich członków Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności chcę serdecznie podziękować za przesłane życzenia.

    

    
Design i administracja: Karol Grajczyk