Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


Świętowali krwiodawcy

22 listopada po raz kolejny na zaproszenie Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Legionowie wzięliśmy udział w obchodach Dni Honorowego Krwiodawstwa oraz 100-lecia powstania Polskiego Czerwonego Krzyża, które odbyły się w sali widowiskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie. Nasi członkowie to nie tylko łącznościowcy ale również aktywni krwiodawcy - w naszym Oddziale jest ich ponad 20, a łącznie oddali około 300 litrów krwi.

Uroczystości w Ratuszu były również okazją do uhonorowania zasłużonych krwiodawców oraz osób i instytucji wspierających honorowe krwiodawstwo. Nasi Koledzy również zostali zauważeni - kilku otrzymało wyróżnienia w postaci Odznak Honorowych PCK, Kryształowych Serc i innych. Kol. Mieczysław Hucał został wyróżniony "Kryształowym Sercem". Koledzy Daniel Czekalski, Mieczysław Hucał i Mirosław Posłuszny otrzymali Odznaki Honorowe PCK. Ponadto Koledzy Mirosław Posłuszny i Mieczysław Hucał zostali uhonorowani medalami z okazji 100-lecia PCK.


Design i administracja: Karol Grajczyk