Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


Nauka z Pałacem w tle

Po dwuletniej przerwie ponownie pojawiliśmy się w Jabłonnie. 21 września wzięliśmy udział w XXIII Festiwalu Nauki "Nauka z Pałacem w tle" organizowanym przez Pałac w Jabłonnie. Nasze stoisko rozwinęliśmy w pałacowych ogrodach. Obok nas usadowiły się stoiska wyższych uczelni, instytucji naukowych, szkół i wiele innych.

Nasze stoisko składało się z dwóch namiotów, głównego w którym tradycyjnie zlokalizowany był punkt promocyjny oraz mini wystawa historycznego sprzętu łączności. W drugim zorganizowaliśmy strzelanie przy wykorzystaniu Laserowego Trenażera Strzeleckiego. Po raz pierwszy strzelaliśmy z repliki karabinka kbk AK i pistoletu wojskowego.

Jak zawsze odwiedzający dopisali, przez co mięliśmy pełne ręce roboty. Tradycyjnie już do LTS ustawiały się długie kolejki chętnych do strzelania. Wielu było chętnych do "przymierzenia" kamizelki kuloodpornej i reszty wyposażenia indywidualnego.
Design i administracja: Karol Grajczyk