Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


Prezentacja "Rocznika Legionowskiego"

W świąteczne popołudnie 11 listopada na zaproszenie Dyrektora Muzeum Historycznego w Legionowie dr. hab. Jacka Szczepańskiego wzięliśmy udział w prezentacji XI tomu "Rocznika Legionowskiego". Prezentacja odbyła się w siedzibie muzeum przy ulicy Mickiewicza w Legionowie.

"Rocznik Legionowski" wydawany jest raz w roku i poświęcony ważnym wydarzeniom w historii Legionowa i powiatu legionowskiego. Tym razem był to Rocznik dla nas szczególny - pojawił się w nim artykuł poświęcony 25. leciu Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności, którego autorem jest dr Mirosław Pakuła. Prezentacji Rocznika dokonał dr hab. Jacek Szczepański.

Ze strony Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności udział w prezentacji wzięli prezes Zarządu Głównego Związku ppłk Mieczysław Hucał oraz członkowie oddziału Zegrze. Cieszy nas, że działalność Związku została dostrzeżona i zasłużyła na wspomnienie w tak ważnym dla regionu periodyku.

Design i administracja: Karol Grajczyk