Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


Kolejna niedziela u Kantego

Podobnie jak w poprzednich latach zameldowaliśmy się na Festynie Parafialnym zorganizowanym w Parafii Św. Jana Kantego w Legionowie. Festyn ma charakter akcji charytatywnej, na której zbierane są pieniądze przeznaczone na pomoc najuboższym z miejscowej parafii oraz na dofinansowanie wyjazdu do Panamy na Światowe Dni Młodzieży w roku 2019.

Na naszym stoisku znalazło się miejsce dla sprzętu łączności przewodowej, mini wystawy hełmofonów, masek pgaz. oraz indywidualnego wyposażenia żołnierza. Hełmofony i maski "reprezentowały" armie z całego świata. Jednak tradycyjnie największy popyt był na nasze gadżety. Smycze, długopisy i inne gadżety znikały w mgnieniu oka. Wśród najmłodszych największym zainteresowaniem cieszyły się "oddziałowe" balony. Przymierzanie wojskowego ekwipunku nie miało końca, dziesiątki osób uwieczniło ten fakt na zdjęciach by później wspominać, że chociaż przez chwilę czuli się jak żołnierze - łącznościowcy.

Jak wszędzie gdzie jesteśmy nasz laserowy trenażer strzelecki cieszył się dużym zainteresowaniem. W bezpieczny sposób można było sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Sprawdził je również proboszcz miejscowej parafii.


Design i administracja: Karol Grajczyk