Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


Wkra i MY

Po raz kolejny ruszyliśmy w teren. W słoneczną sobotę 21 maja wyznaczyliśmy sobie spotkanie w Jońcu, gdzie odbyło się kolejne spotkanie integracyjne członków Oddziału Zegrze ŚZPŻŁ oraz naszych sympatyków. Był czas na podsumowanie dotychczasowej tegorocznej działalności oraz omówienie najważniejszych zamierzeń jakie nas czekają w kolejnych miesiącach tego roku. Był też czas na relaks, na luźne rozmowy i wymianę poglądów przy kiełbasce z grilla i ognisku.

Na początek zaaplikowaliśmy sobie ponad dwugodzinny kontakt z wiosłami i wodą czyli rozpoczęliśmy od spływu kajakowego. Dwuosobowe załogi ruszyły po sprawdzonej już w latach ubiegłych trasie. Wkra nie jest rzeką wymagającą więc nawet debiutanci nie mieli problemów z pokonaniem zaplanowanego odcinka rzeki. Po dotarciu dotarliśmy na suchy ląd odbyła się dalsza część imprezy. Był czas na luźną wymianę poglądów, ciekawych wspomnień z już zrealizowanych przedsięwzięć oraz snucia planów na przyszłość.

Nasi sympatycy mogli sie przekonać że nie jesteśmy zamkniętym gronem ludzi, niedopuszczających do siebie nikogo. Wręcz odwrotnie, coraz częściej organizujemy imprezy na które zapraszamy sympatyków i wszystkich tych, którzy chcą z nami spędzić wolny czas. Cieszymy się, że jest coraz większe grono takich osób, które systematycznie w nich uczestniczą. Być może spośród nich w przyszłości "rekrutować" się będą kolejni członkowie naszego Związku.
Design i administracja: Karol Grajczyk