Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


Dzień Dziecka w Legionowie

Na zaproszenie głównego organizatora imprezy LASER-WAR wzięliśmy udział w organizacji Dnia Dziecka w Legionowie. Impreza zorganizowana została na terenach zielonych w pobliżu DH Maxim. Organizatorzy zapewnili dużą ilość atrakcji, m.in. zorganizowano sześć Fun Box'ów. Jeden z nich organizowaliśmy my.

Tradycyjnie głównym elementem był nasz namiot a w nim szereg atrakcji. Sprzęt łączności przewodowej i radiowej, wyposażenie indywidualne oraz hełmofony cieszyły się niesłabnącym powodzeniem. Ze względu na charakter imprezy nie zabrakło gadżetów przewidzianych w szczególności dla najmłodszych. Nasze "krówki" i balony znikały w ekspresowym tempie.

W pobliżu namiotu zorganizowana została mini rzutnia granatem. Najmłodsze pokolenie mogło się przekonać, że nie tak łatwo jest trafić w cel rzucając ponad półkilogramowym "jajem". Żeby jednak nie zniechęcać najmłodszych cele zostały rozstawione "adekwatnie" do wieku rzucających. Zwycięzcy zawodów w poszczególnych grupach wiekowych otrzymywali jako nagrody vouchery uprawniające do zabawy w LASER-WAR.

W trakcie imprezy organizatorzy prowadzili akcję charytatywną na rzecz ciężko chorego Michała. Między innymi odbywały się licytacje przedmiotów przekazanych na ten cel przez darczyńców. My przeznaczyliśmy do licytacji hełmofon czołgisty oraz zestaw pałatek umożliwiający zbudowanie dwuosobowego namiotu.

Nasze stoisko praktycznie przez cały czas było oblegane przez najmłodszych i ich rodziców. Nie zabrakło też przedstawicieli władz samorządowych w osobach wiceprezydenta Legionowa Pana Piotra Zadrożnego.

Design i administracja: Karol Grajczyk