Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


Laserowy trenażer strzelecki

Cały czas staramy się wzbogacać i uatrakcyjniać naszą ofertę gadżetów udostępnianych podczas naszych wyjazdów w teren na różne imprezy plenerowe. Ostatnio wzbogaciliśmy się o kolejny gadżet, który mamy nadzieję będzie się cieszył dużym zainteresowaniem zarówno tych młodszych jak i starszych. Od kilku dni dysponujemy Laserowym Trenażerem Strzeleckim.

LTS jest prostym i nieskomplikowanym rozwiązaniem, ale mającym dość duże możliwości. Umożliwia strzelanie zarówno z broni długiej jak i krótkiej. Przy wykorzystaniu odpowiedniej tarczy możemy symulować oddawanie strzałów z różnych odległości. Na razie ze względów finansowych dysponujemy tylko pistoletem, ale sądzimy że i tak będzie to duża atrakcja naszego stanowiska podczas imprez dla społeczności lokalnej. Nie każdy może postrzelać sobie SIG SAUER'em. Pistolet waży i wygląda jak prawdziwy choć jest tylko bardzo dobrze wykonaną repliką (w wersji pneumatycznej). Jako broń pneumatyczna umożliwia również strzelanie śrutem ale ze względu na trudność w zachowaniu warunków bezpieczeństwa podczas imprez masowych pozostaniemy przy wariancie "laserowym".

Chcemy trenażer w najbliższym czasie nieco "uwojskowić". Ze względu na warunki gwarancji musimy to robić bardzo ostrożnie. Na początek chcemy zmienić pole tarczowe z typowo sportowego na bardziej "wojskowe". Jak nam to wyszło będzie można się przekonać oglądając relacje z imprez na których będziemy obecni.

Design i administracja: Karol Grajczyk