Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


RAZEM Z KRWIODAWCAMI

Na zaproszenie Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Legionowie wzięliśmy udział w obchodach Dni Honorowego Krwiodawstwa, które odbyły się w sali widowiskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie. Nasi członkowie to nie tylko łącznościowcy ale również aktywni krwiodawcy - w naszym Oddziale jest ich 21.

Na co dzień współpracujemy z dwoma klubami HDK PCK - klubem HDK LEGION w Legionowie oraz klubem HDK przy CSŁiI w Zegrzu. Kilku naszych kolegów ma na swoim koncie wiele litrów oddanej krwi. Rekordzistą jest kolega Tadeusz Kowalewski, który oddał już ponad 120 litrów tego cennego płynu. Wśród najaktywniejszych krwiodawców Oddziału są również koledzy: Mirosław Posłuszny - ponad 30 litrów oraz prezes Oddziału Mieczysław Hucał - ponad 19 litrów oddanej krwi.

Uroczystości w Ratuszu były również okazją do uhonorowania zasłużonych krwiodawców oraz osób i instytucji wspierających honorowe krwiodawstwo. My również zostaliśmy zauważeni - prezes Oddziału Zegrze Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności ppłk Mieczysław Hucał odebrał "Podziękowanie" dla naszego Oddziału za wsparcie i współudział w propagowaniu idei honorowego krwiodawstwa.
Design i administracja: Karol Grajczyk