Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


Tym razem dla siebie

W dniu dzisiejszym odbyło się kolejne zebranie członków Oddziału Zegrze ŚZPŻŁ. Zebranie było nietypowe ponieważ odbyło sie w plenerze i było zarazem spotkaniem integracyjnym członków Oddziału po bardzo intensywnym okresie działalności w okresie wiosenno-letnim. Był czas na podsumowanie dotychczasowej tegorocznej działalności oraz omówienie najważniejszych zamierzeń jakie nas czekają w ostatnich miesiącach tego roku. Był też czas na relaks, na luźne rozmowy i wymianę poglądów przy stole z kiełbaską z grilla.

Grupa organizacyjna dużo wcześniej zarezerwowała miejsce, transport i załatwiła pozostałe niezbędne przedsięwzięcia tak aby w sobotę bez żadnych problemów można było sfinalizować spotkanie.

Pierwszym punktem spotkania był spływ kajakowy czyli "wodna" część spotkania integracyjnego. Przy wyjątkowo sprzyjającej pogodzie kajaki ruszyły z prądem rzeki. Po niespełna dwóch godzinach dotarliśmy na miejsce "obrad". W czasie gdy personel ośrodka przygotowywał "lądową" część spotkania integracyjnego prezes Oddziału podsumował okres intensywnych wyjazdów w plener, podczas których prezentowaliśmy dorobek naszego Oddziału oraz zachęcaliśmy do poznawania historii i tradycji Wojsk Łączności i Informatyki. Następnie przedstawił główne zamierzenia na najbliższy kwartał, gdzie niewątpliwie jednym z najważniejszych przedsięwzięć będzie walne zebranie Oddziału podsumowujące drugi rok działalności. Na zakończenie podziękował najbardziej zaangażowanym członkom Oddziału i poprosił o dalszą aktywność. Po krótkiej dyskusji zakończyła się część robocza zebrania i mogliśmy przejść do ostatniego punktu czyli kontynuacji spotkania integracyjnego. Był czas na luźną wymianę poglądów, ciekawych wspomnień z już zrealizowanych przedsięwzięć oraz snucia planów na przyszłość.


Design i administracja: Karol Grajczyk