Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


Dzień Rodziny

Jako współorganizator wspólnie z Dyrekcją przedszkola nr 12 w Legionowie przygotowaliśmy imprezę środowiskową pod hasłem "Dzień Rodziny". Skierowana była do dzieci i ich rodziców w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka. W godzinach popołudniowych na terenie przedszkola rozwinęliśmy swoje stanowisko "oddziałowe".

Tradycyjnie głównym elementem był nasz "firmowy" namiot a w nim szereg atrakcji. Sprzęt łączności przewodowej i radiowej, wyposażenie indywidualne oraz hełmofony cieszyły się niesłabnącym powodzeniem. Zwłaszcza nasz ostatni nabytek a mianowicie hełmofon z zamontowanym noktowizorem budził duże zainteresowanie. Ze względu na główny cel imprezy nie zabrakło również gadżetów przewidzianych w szczególności dla najmłodszych. Nasze "krówki" i balony znikały w ekspresowym tempie.

W pobliżu namiotu zorganizowana została mini rzutnia granatem. Najmłodsze pokolenie mogło się przekonać, że nie tak łatwo jest trafić w cel rzucając ponad półkilogramowym "jajem". Żeby jednak nie zniechęcać najmłodszych cele zostały rozstawione "adekwatnie" do wieku rzucających.

Nasze stoisko praktycznie przez cały czas było oblegane przez najmłodszych i ich rodziców. Nie zabrakło też przedstawicieli władz samorządowych w osobach Prezydenta Legionowa Pana Romana Smogorzewskiego oraz Starosty Legionowskiego Pana Jana Grabca.

Była to już druga nasza wizyta u "Króla Maciusia", mamy nadzieję że udana i zapewne też nieostatnia.


Design i administracja: Karol Grajczyk