Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


"Społecznie dla Wiktorii"

29 września po raz pierwszy pojawiliśmy się w Legionowie. Na zaproszenie grupy rodziców dzieci ze szkoły podstawowej numer 3 w Legionowie wzięliśmy udział w imprezie charytatywnej "Społecznie dla Wiktorii", która odbyła się w Arenie Legionowo.

Impreza miała na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie uczennicy II klasy - Wiktorii, która jest chora na ostrą odmianę białaczki. Cieszymy się, że w jakimś stopniu mogliśmy pomóc w tak wspaniałej inicjatywie.

Jak w większości takich wyjazdów reprezentowaliśmy zarówno Oddział Zegrze jak i CSŁiI, 80% uczestników imprezy to członkowie naszego Oddziału. Żeby mocniej podkreślić obecność wojska w mieście "zabraliśmy ze sobą" pojazdy specjalne. Poza tym uczestnicy imprezy mieli do dyspozycji radiostacje pola walki, mogli przymierzyć odzież ochronną różnych generacji /kilka generacji masek przeciwgazowych, OP-1, FOO/ oraz spróbować swoich sił w rzucie granatem do celu. Również nasze stanowisko informacyjno-promocyjne cieszyło się dużą popularnością zarówno u dorosłych jak i u tych najmłodszych. Wszystkie gadżety znikały w ekspresowym tempie. Niesłabnącym powodzeniem cieszyła się grochówka z polowej kuchni wojskowej.

Mamy cichą nadzieję, że nasz udział i zaangażowanie przyczyniło sie do zebrania znaczącej kwoty pieniędzy na leczenie małej Wiktorii.

Design i administracja: Karol Grajczyk