Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


III Wiosenne Spotkania z Wojskiem i ... ŚZPŻŁ

Dzisiaj po raz pierwszy zaistnieliśmy poza tradycyjnym rejonem naszej działalności, czyli powiatami legionowskim i nowodworskim. Wzięliśmy udział w "III Wiosennych Spotkaniach z Wojskiem" w Wyszkowie. Wykorzystując fakt, że CSŁiI miało wydelegować sprzęt łączności i zorganizować stoisko promocyjne postanowiliśmy wysłać tam również reprezentację Naszego Oddziału Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności.

Nasza reprezentacja pod przewodnictwem członkini Zarządu Oddziału Iwony Banaszek wyposażona w pokaźny zestaw gadżetów i nasz "reprezentacyjny" roll-up rozwinęła się tuż obok stanowiska CSŁiI. Ze względu na to że większość ekipy stanowiła piękniejsza część Oddziału no i oczywiście ze względu na atrakcyjność wyłożonych gadżetów nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Broszury informacyjne o ŚZPŻŁ i Naszym Oddziale, smycze i inne drobiazgi znikały w mgnieniu oka. Ponieważ znaczna część załóg sprzętu łączności, który był prezentowany podczas tej imprezy to również członkowie Naszego Oddziału, można śmiało powiedzieć że zdominowaliśmy stoisko łącznościowców.

Była to nasza pierwsza wizyta w Wyszkowie /istniejemy dopiero od grudnia 2012/ ale na pewno nie ostatnia. Widząc uśmiechy radości i zadowolenia na twarzach najmłodszego pokolenia, być może przyszłych łącznościowców i przyszłych członków Naszego Związku trudno im odmówić. Była to też doskonała okazja do szerszego zaprezentowania w nowym środowisku Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności.
Design i administracja: Karol Grajczyk