Get Adobe Flash player
:: Aktualności    2017    2016    2015    2014    2013    2012 :: Rys historyczny :: Kontakt :: Współczesna
   łączność
   wojskowa
:: Ocalić od
   zapomnienia
:: Zbiory
   historyczne Wojsk
   Łączności
   i Informatyki
:: Nasze publikacje :: Nasze filmy :: Dokumenty :: Wirtualne
   muzeum
:: Wirtualna Sala
   Tradycji CSŁiI
:: Zegrze wczoraj
   i dziś
:: Wystawa z okazji
   95 lecia szkolenia
   kadr łączności
:: Dołącz do nas !


WYSTARTOWALIŚMY

4 grudnia 2012 roku odbyło się zebranie założycielskie Oddziału Zegrze Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności. W momencie powoływania Oddziału już 23 osoby z Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki były członkami Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności. Na zebraniu podjęto decyzję o utworzeniu ODDZIAŁU ZEGRZE. Oddział Zegrze stał się jednym z najmłodszych jeśli chodzi o wiek członków, ale zarazem jednym z największych oddziałów Związku. W zebraniu wzięli udział przedstawiciele Zarządu Głównego ŚZPŻŁ w osobach Prezesa gen.bryg. Edmunda Smakulskiego, Honorowego Prezesa Związku płk. Stanisława Markowskiego oraz Skarbnika Związku ppłk. Mariana Jakóbczaka. Gen. Smakulski podziękował za zaproszenie i wyraził zadowolenie z faktu powołania w Zegrzu Oddziału Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności. życzył wszystkim owocnej pracy z strukturach Związku, zwłaszcza że Oddział tworzą młodzi ludzie i są nadzieją na pokoleniową kontynuację działań. Na zakończenie gen. Smakulski wręczył legitymacje członkowskie wszystkim nowo wstępującym do ŚZPŻŁ.

"Kolebka Łącznościowców" doczekała się własnego oddziału ŚZPŻŁ.

W skład pierwszego Zarządu Oddziału Zegrze ŚZPŻŁ weszli:

Prezes - Mieczysław Hucał
Wiceprezes - Piotr Osiński
Sekretarz - Emil Suska
Skarbnik - Iwona Banaszek


Podsumowując zebranie gen. Smakulski życzył Zarządowi Oddziału sukcesów w działalności związkowej, zawodowej i życiu prywatnym oraz złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczne. Na zakończenie nowo wybrany Prezes Oddziału Zegrze wręczył wszystkim uczestnikom zebrania pamiątkowe gadżety z okazji powstania Oddziału Zegrze.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do głębszego poznania naszej strony, gdzie można zapoznać się między innymi z wszystkimi aktualnościami z życia Oddziału oraz ze Statutem ŚZPŻŁ. Dostępna jest również deklaracja członkowska, zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia do Nas. Oddział Zegrze nie jest zamkniętym tworem, jesteśmy otwarci dla wszystkich, którzy chcą coś zrobić dla kultywowania i popularyzacji łącznościowych tradycji.


Design i administracja: Karol Grajczyk